Książka jest króciutka, ale bardzo potrzebna. Moja sprawa ciągnie się już baaardzo długo i postanowiłam wreszcie coś z tym zrobić. Lada dzień składam pismo, które oczywiście napisałam na podstawie wzoru z eBooka. Dzięki!

— Olga

Właśnie takich pism potrzebowałem! Do tego ich omówienie – krótko, zwięźle, rzeczowo. Super!

— Bernard, 40 lat

Jestem bardzo zadowolona, że znalazłam tę publikację. Jestem załamana ciągłym wydłużaniem sprawy, w którą zostałam uwikłana, i mam nadzieję, że złożenie tych pism, o których pisze prawnik, jakoś mi pomoże.

— Maria, 46 lat

Dziękuję Wam za tę książkę. Nie jest może długa, ale i tak wyczerpująco omawia temat. Teraz już wiem, jak walczyć w sądzie. Oby się udało! :)

— Ala, pedagog

W sprawie, która się toczy przeciw mnie, sędzia jest wyjątkowo stronniczy. Zupełnie nie wiedziałem, co z tym zrobić, ale Pan Jokiel podsunął mi jak na tacy odpowiednie przepisy prawne. Zastosuję się do nich i zobaczymy, co wyjdzie…

— Jan

Nigdy nie sądziłem, że będę miał do czynienia z sądem i prawem, ale niestety tak się stało. Co gorsza, sprawa wlecze się niemiłosiernie. Jeszcze się waham, czy składać skargę, ale chociaż wiem już, że mam do tego prawo. Dzięki za pożyteczną wiedzę!

— Ireneusz

Ta książka faktycznie jest krótka, ale i tak jest w niej wszystko, czego potrzebowałem. Polecam oczywiście innym!

— Adrian

Zamknij okno